شرکت اشراق رایانه پژوه ویرا EshraghRayaneh.IR
تاریخ روز
یکشنبه 2 آبان ماه 1400 ساعت 13:38:53
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌
نرم افزار حسابداری مسبح تمام عیار | راهنمای حسابداری

اسناد دوبل حسابداری و دفترداری رسمی

نرم‌افزاری به نام «فروغ تمام عیار» توسط کادر فنی شرکت اشراق رایانه تهیه شده است که اطلاعات برنامه‌ی حسابداری طلا و جواهر را فراخوانی کرده و براساس فاکتورها و اسناد مسبح، اسناد حسابداری دوبل تولید می‌کند. 

ساختار برنامه به‌گونه‌ای تنظیم شده است که همه‌چیز به سرعت و دقت پیش رود. در برنامه‌ی فروغ تمام عیار، نامه‌های رسیده از برنامه حسابداری طلا و جواهر، به‌صورتِ اتوماتیک و با چند کلیک تبدیل به اسناد حسابداری دوبل می‌شوند. ساختار این برنامه‌ی جدید مطابق با نرم‌افزار حسابداری دوبل فروغ است که با سرعت و دقت، اطلاعات را فراخوانی کرده و ضمن ساخت انواع کدتفصیلی و معین بر مبنای اطلاعات مسبح، دفاتر کل، معین، تفصیلی و روزنامه را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

مهمترین کاربرد این برنامه برای حالتی‌ست که شما از دلار برای واحد اصلی نرم افزار طلا و جواهر و کنترل انواع موجودی‌های جنسی اعم از جواهرات، طلا و سنگ خود استفاده کرده و از ریال به‌عنوان واحد دوم آن سیستم استفاده می‌کنید. در این حالت برنامه فروغ پس از تشخیص این مساله، همه‌ی اسناد حسابداری دوبل را براساس واحد ریالی (واحد دوم) و براساس مزنه ثبت‌شده‌ی دلار هنگام ثبت فاکتورها تنظیم می‌کند. هنگام تعدیل حساب‌ها نیز همه‌ی حساب‌های دلاری با آخرین قیمت دلار تعدیل شده و ریالی می‌شوند. بنابراین ضمن آنکه شما می‌توانید حساب‌های خود را در برنامه مسبح براساس دلار نگهداری، گزارش‌گیری و کنترل کنید، و همیشه قیمت اجناس شما به‌روز می‌ماند، در برنامه‌ی فروغ تمام‌عیار نیز می‌توانید ریز عملکرد انواع حساب‌ها را برحسب ریال و با دقت تمام، گزارش‌گیری و مشاهده نمائید.

با داشتن اسناد دوبل حسابداری مسبح، امکان چاپ استاندارد اسناد دوبل و دفاتر حسابداری فراهم می‌شود. همچنین انواع گزارش حسابداری رسمی، با عناوین «سند خلاصه»، «ترازنامه»، «کاربرگ» و سایر اطلاعات و گزارشات رسمی حسابداری دراختیار شما قرار می‌گیرد. اسناد افتتاحیه و اختتامیه نیز به راحتی و به صورت اتوماتیک ایجاد می شوند.


 

لینک مطلب‌ :: http://app.mosabbeh.ir/Item?Id=29