Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
شماره‌ی مطلب : ‌29 | تعداد بازدید : 2815

اسناد دوبل حسابداری و دفترداری رسمی

نرم‌افزاری به نام «فروغ تمام عیار» توسط کادر فنی شرکت اشراق رایانه تهیه شده است که اطلاعات برنامه‌ی حسابداری طلا و جواهر را فراخوانی کرده و براساس فاکتورها و اسناد مسبح، اسناد حسابداری دوبل تولید می‌کند. 

ساختار برنامه به‌گونه‌ای تنظیم شده است که همه‌چیز به سرعت و دقت پیش رود. در برنامه‌ی فروغ تمام عیار، نامه‌های رسیده از برنامه حسابداری طلا و جواهر، به‌صورتِ اتوماتیک و با چند کلیک تبدیل به اسناد حسابداری دوبل می‌شوند. ساختار این برنامه‌ی جدید مطابق با نرم‌افزار حسابداری دوبل فروغ است که با سرعت و دقت، اطلاعات را فراخوانی کرده و ضمن ساخت انواع کدتفصیلی و معین بر مبنای اطلاعات مسبح، دفاتر کل، معین، تفصیلی و روزنامه را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

مهمترین کاربرد این برنامه برای حالتی‌ست که شما از دلار برای واحد اصلی نرم افزار طلا و جواهر و کنترل انواع موجودی‌های جنسی اعم از جواهرات، طلا و سنگ خود استفاده کرده و از ریال به‌عنوان واحد دوم آن سیستم استفاده می‌کنید. در این حالت برنامه فروغ پس از تشخیص این مساله، همه‌ی اسناد حسابداری دوبل را براساس واحد ریالی (واحد دوم) و براساس مزنه ثبت‌شده‌ی دلار هنگام ثبت فاکتورها تنظیم می‌کند. هنگام تعدیل حساب‌ها نیز همه‌ی حساب‌های دلاری با آخرین قیمت دلار تعدیل شده و ریالی می‌شوند. بنابراین ضمن آنکه شما می‌توانید حساب‌های خود را در برنامه مسبح براساس دلار نگهداری، گزارش‌گیری و کنترل کنید، و همیشه قیمت اجناس شما به‌روز می‌ماند، در برنامه‌ی فروغ تمام‌عیار نیز می‌توانید ریز عملکرد انواع حساب‌ها را برحسب ریال و با دقت تمام، گزارش‌گیری و مشاهده نمائید.

با داشتن اسناد دوبل حسابداری مسبح، امکان چاپ استاندارد اسناد دوبل و دفاتر حسابداری فراهم می‌شود. همچنین انواع گزارش حسابداری رسمی، با عناوین «سند خلاصه»، «ترازنامه»، «کاربرگ» و سایر اطلاعات و گزارشات رسمی حسابداری دراختیار شما قرار می‌گیرد. اسناد افتتاحیه و اختتامیه نیز به راحتی و به صورت اتوماتیک ایجاد می شوند.


 

googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :