Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
کنترل سنگ‌های اجناس ساده و پایه | مسبح تمام عیار
افزوده‌شده در نگارش 8.1.1397.1
مخصوص نگارش ۸
1418 بازدید
کنترل سنگ‌های اجناس ساده و پایه
این ویژگی سبب می‌شود تا بتوانید ریز مشخصات سنگ‌های سوارشده بر روی طلاها و پلاتین‌های ساده و پایه خود را مدیریت کنید.

این ویژگی برای کنترل آن‌دسته از موجودی‌هایی طراحی شده است که سنگ‌های مشخصی بر آنها سوار می‌شود اما در محدوده‌ی جواهر تعریف نمی‌شوند.

ابتدا ریز مشخصات سنگ‌ها برای هر عدد از طلاها یا پلاتین‌های ساده و پایه مشخص شده و آنگاه با مشخص‌شدن تعداد و وزن آن جنس، علاوه بر داشتن جمع وزن کلی موجودی، جمع طلا و سنگ را به تفکیک در اختیار خواهید داشت تا در محاسبات مختلف مثل فروش یا تولید از آنها استفاده کنید. 

به‌عنوان مثال می‌توان وزن سنگ یک طلای ساده را هنگام فروش لحاظ نکرد و یا کسر نهایی طلای تولیدشده را بدون وزن سنگ‌های آن جنس مشخص کرد.

گزارشات مختلفی در سیستم طراحی شده است که وزن سنگ‌های طلاها و پلاتین‌های یک فهرست را به تفکیک یا با ریزترین جزئیات در اختیار شما قرار می‌دهد.


googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob