Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
حسابداری و دفترداری دوبل رسمی | مسبح تمام عیار
افزوده‌شده در نگارش 7.9.1397.170
سفارشی در نگارش ۸ و ۷
1031 بازدید
حسابداری و دفترداری دوبل رسمی
این ویژگی سند رسمی حسابداری تمامی اسناد و فاکتورهای شما را به‌صورت دوبل تهیه کرده و امکان استفاده از دفترداری رسمی را برای شما فراهم می‌کند.

این ویژگی سند رسمی حسابداری تمامی اسناد و فاکتورهای شما را به‌صورت دوبل تهیه کرده و ضمن اجازه افزودن یا حذف آرتیکل‌های هر سند، امکان چاپ رسمی سند حسابداری را فراهم می‌کند. اسناد افتتاحیه و اختتامیه به‌صورت اتوماتیک و از روی مستندات شما، تهیه و ارایه می‌شوند.

همچنین با داشتن اسناد رسمی، امکان استفاده از دفترداری رسمی نیز برای شما فراهم می‌شود. شما با چند کلیک به کلیه اطلاعات خود از طریق دفاتر کل، معین، تفصیلی و روزنامه دسترسی خواهید داشت. بیلان، سود و زیان، تراز آزمایشی و کاربرگ از جمله گزارشات رسمی حسابداری هستند که با داشتن این ویژگی به خصوصیات برنامه شما اضافه می‌شوند. جهت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمائید.


googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob