Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
اهداء بن و مدیریت بن‌های صادره | مسبح تمام عیار
افزوده‌شده در نگارش 7.8.1395.121
سفارشی در نگارش ۸ و ۷
848 بازدید
اهداء بن و مدیریت بن‌های صادره
از طریق این ویژگی، امکان تخصیص بن به مشتریان و استفاده از آن بن‌ها به جای وجه نقد در خریدهای مشتریان فراهم می‌شود.

از طریق این ویژگی، ابتدا گروه‌های دلخواهی برای جواهرات و طلاهای ساده و پایه تنظیم می‌شود که در این گروه‌ها، میزان تخفیف و تعداد بن‌ با ارزش‌های مختلف برای سقف مشخصی از قیمت کالاها تعریف می‌شود.

سپس این گروه‌ها به‌صورت تکی یا گروهی به اجناس مختلف تخصیص داده می‌شوند. در صورت فروش این اجناس، سیستم به صورت اتوماتیک براساس تعداد بن‌ها و ارزش هر یک، فهرست متنوعی از بن‌ها با ارزش‌های مختلف و شماره‌سریال‌های دلخواه بوجود می‌آورد.

این بن‌ها می‌توانند هنگام دریافت وجه از مشتری به عنوان وجه نقدی عمل کرده و در طرف مقابل در قسمت هزینه‌های پرداختی قرار بگیرند.

امکان چاپ روی بن با طراحی دلخواه در محیط fastreport فراهم بوده و همچنین امکان انتقال بن‌ها به دوره‌ی مالی جدید و ثبت بن ابتدای دوره نیز فراهم است.


googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob