Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
کنترل جامع فرایند تولید موم و محصولات | مسبح تمام عیار
افزوده‌شده در نگارش 7.5.1395.105
سفارشی در نگارش ۸ و ۷
1089 بازدید
کنترل جامع فرایند تولید موم و محصولات
از طریق این ویژگی امکان کنترل دقیق فرایند تولید موم تا رنگ‌بندی و یافتن سریع میزان سفارشات موم‌ها فراهم می‌شود.

از طریق این ویژگی امکان کنترل دقیق فرایند تولید موم تا رنگ‌بندی و یافتن سریع میزان سفارشات موم‌ها فراهم می‌شود.

جزئیات مشخصات و تصویر موم‌ها به همراه تعداد آن‌ها و همچنین تاریخ، ساعت، تنظیم‌کننده و شرح هرکدام از مراحل طراحی، چاپ سه‌بعدی، ساخت نقره، قالب‌گیری و چک‌نهایی معلوم شده و امکان تخصیص یک کار به این موم‌ها و مشخص‌سازی وزن تقریبی آن فراهم می‌شود.

پس از تنظیم موم‌های کارها، به‌صورت دستی یا اتوماتیک، مرحله‌ی ثبت دیفالت‌ها شروع می‌شود. در این قسمت تعداد موم‌های هر کار به رنگ‌های چهارگانه سفید، زرد، قرمز و سایر تقسیم می‌شود. با تفکیک رنگی موم‌ها، گزارش دفتر سفارشات بلافاصله بر ما معلوم می‌سازد که به‌ چه نوع مومی، چه تعداد و چه رنگی نیازمندیم. کلیه‌ی مراحل تولید در فرم‌های ویژه‌ای به‌همراه تصاویر کار یا موم، تفکیک و چاپ می‌شوند.


googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob