Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
سیستم مدیریت محتوای وبسایت | مسبح تمام عیار
افزوده‌شده در نگارش 7.4.1394.93
سفارشی در نگارش ۸ و ۷
1335 بازدید
سیستم مدیریت محتوای وبسایت
این سامانه جهت راه‌اندازی وبسایت‌های مربوط به جواهرفروشان تنظیم شده‌است.

این سامانه جهت راه‌اندازی وبسایت‌های مربوط به جواهرفروشان تنظیم شده‌است.

تعریف گالری‌ها در سه سطح عمومی، مخصوص اعضاء ثبت‌نام‌شده و اشخاص خاص انتخابی، اولین اقدام در شکل‌گیری سایت است. پس از آن امکان انتخاب جواهرات دلخواه و اختصاص آنها به هر یک از گالری‌ها و ثبت آن در سایت وجود دارد.

همچنین امکان ثبت‌نام اشخاص از سوی صاحب برنامه و تخصیص گالری‌های مختلف به ایشان فراهم است. امکان گفتگو با شخص از طریق سایت و پاسخ‌گویی به وی از طریق یک CMS جداگانه نیز وجود دارد. پاسخ‌های شما در صفحه‌ی مشخصات شخص و در بالای صفحه به‌صورت آلارم نمایش داده شده و فقط برای آن شخص قابل رویت است.

این سامانه به‌گونه‌ای طراحی شده‌است که می‌توان هر یک از جواهرات یا اشخاص را علامت‌گذاری کرده و به‌یکباره عملیات ارسال مشخصات آنها به سایت را انجام داد. قابل ذکر است که وبسایت شما با قابلیت‌های متنوع، شکلبندی و رنگ‌آمیزی دلخواه، تنظیم و طراحی می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 
(صفحه نشانی‌ها| صفحه تماس با ما)


googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob