Telegram Instagram google plus facebook aparat RSS
آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی تحت وب شامل انواع وب سایت و برنامه‌های کاربردیمسبح تمام عیار | نرم افزار حسابداری طلا و جواهر | حسابداری زرگری | طلا و جواهر فروشینرم افزار حسابداری فروشگاهی / شرکتی / خدماتینرم افزار مخصوص دفاتر قرض الحسنهپذیریش آنالیز، طراحی و برنامه‌نویسی در کاربری‌های مختلف اعم از اندروید، IOS، ویندوز و وبمسبح تمام‌عیار- نرم افزار حسابداری مخصوص طلا فروشان
کنترل موجودی جواهرات | مسبح تمام عیار
افزوده‌شده در نگارش 1.1.1380.1
سفارشی در نگارش ۸ و ۷
825 بازدید
کنترل موجودی جواهرات
با داشتن این ویژگی امکان کنترل موجودی جواهرات طلا و پلاتین را در اختیار خواهید داشت.

با داشتن این ویژگی امکان کنترل موجودی جواهرات طلا و پلاتین همراه با  نگهداری جزئی‌ترین اطلاعات مربوط به سنگ‌ها را در اختیار خواهید داشت.

این ویژگی قدیمی‌ترین و کامل‌ترین خاصیت برنامه است. کنترل موجودی جواهرات طلا و پلاتین همراه با نگهداری جزئی‌ترین اطلاعات مربوط به سنگ‌ها، قیمت‌تمام‌شده‌ی جواهر و محاسبه‌ی اتوماتیک قیمت اتیکت براساس درصدهای هزینه و سود متغیر از جمله ابتدایی‌ترین امکانات مربوط به این ویژگی محسوب می‌شوند.

در صورت داشتن این ویژگی، و ویژگی کنترل موجودی سنگ‌های بارخونه، فرایندهایی همچون مخراجکاری، پیاده‌سازی جواهر، تعمیر، تبدیل یا آبکاری جواهرات به همراه امکان خرید، فروش، دریافت و پرداخت انواع سنگ و جواهر و دفاتر حسابداری مرتبط با این اجناس جهت تشخیص گردش و مانده‌ی موجودی، محاسبه‌ی کاردکس و سود وزیان هر مورد و ده‌ها گزینه‌ی دیگر به داشته‌های شما اضافه می‌شود.


googleplus  Facebook  Twitter  Cloob  Cloob  Cloob